KAHVE TEDARİKÇİSİ

Lindvalls Kaffe, beş nesile yayılan, kahve tutkusuna sahip bir şirkettir.Mükemmellikle kavrulmuş çekirdekler ve test ödüllü kahvelerimizle, kendini en iyi İsveç Kahvesi’ni yapmaya adamış bir aileyiz.
Başta Kraliyet Sarayı olmak üzere, Dünya’nın dört bir yanındaki restoranların, büyük market zincirlerin,
kalite bilincine sahip kahve uzmanlarının ve çeşitli mağazaların kahve tedarikçisi olmakla gurur duyuyoruz.
Kahvede olduğu gibi müşterilerimiz konusunda da bu kadar tutkulu olmasaydık
130 yılı aşkın süredir tattığımız en iyi kahveyi kavurmaya devam edemezdik.
NİTELİKLİ KAHVE
‘‘Ufak bir ‘fika’… Fika, İsveç kültürünün vazgeçilmezidir. Kendinizi ya da bir dostunuzu dinlediğiniz, kargaşadan uzaklaştığınız, hayata ufak bir mola verdiğiniz, kahveyle birlikte hayatın tadına vardığınız anlardır. ’’ Nesillerdir aynı tedarikçilerle çalışıyoruz. Söz konusu çiğ kahve çekirdeği olduğunda asla kaliteden ödün vermediğimizi bilirler. Kahve çekirdeklerimizi seçerken; mükemmel tat, koku, renk, şekil ve saflığa sahip olduğundan emin oluruz. Mükemmel bir fincan kahve için içerik çok önemlidir. Uzun yıllardır edindiğimiz bilgi ve tecrübemizle kahve çekirdeklerimizi hiç bir masraftan kaçınmadan ve asla acele etmeden doğru tat ve aromaya ulaşacak şekilde itina ile işliyoruz. Amacımız yüksek kalitede nitelikli kahve elde etmektir. Bu nesillerdir böyledir.
LINDVALLS DÜNYA ÇAPINDA
BİR KAHVE TEDARİKÇİSİ VE KAHVE KAVURUCUSUDUR.
Lindvalls Kaffe, İsveç'in en eski kahve kavurma tesislerinden biridir. Lezzet, Kalite ve Müşteri Odaklılık ilkelerimiz sayesinde dünyanın dört bir yanında kahvelerimizi satan restoran, kafe ve mağazalarımız bulunmaktadır. Lindvalls Kaffe artık Türkiye’de Kahvemizi denemek ister misiniz? Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
NEDEN LINDVALL'S'I SEÇMELİSİNİZ?

Lindvall's Kaffe, tüm kahve severler için premium bir kahve tedarikçisidir. Sadece damak tadınızı tatmin etmekle kalmıyor, aynı zamanda her fincanda size kalite ve eşsiz deneyim yaşatan kahveler sunmak için tutkuyla çalışıyoruz.

EN YÜKSEK KALİTEDE ELLE TOPLANMIŞ KAHVE ÇEKİRDEKLERİ
Dünyanın en iyi kahve bölgelerinden özenle seçilmiş en kaliteli kahve çekirdeklerini kullanıyoruz. Kahve çekirdeklerimiz elle toplanır ve ardından her fincanda lezzet ve aromayı korumak için hassasiyetle kavrulur. Her zaman alışılmışın ötesinde bir lezzet deneyimi sunmak için buradayız.
KAHVE ÇEŞİTLERİ
Farklı zevklere ve tercihlere hitap eden geniş bir kahve ürün yelpazesine sahibiz. İster hafif bir espresso, ister güçlü ve yoğun demlenmiş bir kahve ya da aromatik ve dengeli bir kahve karışımı tercih edin, size uygun bir kahvemiz muhakkak vardır.
SÜRDÜRÜLEBİLİR KAHVE:
Organik ve sürdürülebilir kahve ürünleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Kahve çekirdeklerimizin çevreye ve çalışana duyarlı yetiştirilmesini sağlamak için çiftçilerimizle hassas bir işbirliği içinde çalışıyoruz. Lindvall's Kaffe’yi seçerek, daha sürdürülebilir ve adil bir kahve üretimini de tercih etmiş oluyorsunuz. Kullanmış olduğumuz çekirdekler Rainforest Alliance sertifikalıdır.
BASİT VE KOLAY SİPARİŞ:
En sevdiğiniz kahveyi aşağıdaki online mağazalarımızdan güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.
Kendinizi en iyi kahve lezzetine bırakın ve Lindvall's Kaffe ile farkı yaşayın.
SATIŞ KANALLARIMIZ
BİZE ULAŞIN